Svátek zamilovaných -  Valentýnek

Tantrická masáž je masáží jemnou, probouzející citlivost, něhu a lásku. Předávají se láskyplné doteky a proto je krásným dárkem pro zamilované. 

 

         Pevné ceny:    Ženy        Muži       Páry

Dárek pro vás

Rozvíjení lásky podporujeme, víme, že je velmi potřebná k udržení pěkného vztahu a proto slyšte:

"Zakoupíte-li Dárkový poukaz pro svého miláčka (Orient a Luxusní) ve dnech
od 5 - 9. 2. 2018 máte k dobru 20% z ceny a můžete je investovat ještě do druhého dárku."

"Objedná-li se pár na tantrickou masáž (Orient a Luxusní) ve dnech mezi 
12 - 16. 2. 2018 získá k dobru 30% z ceny a po masáži si mohou zajít třeba na romantickou večeři, která prohloubí prožitek a roznítí vášeň."

 

 

Odeslat poptávku

Rychlejší domluva je telefonem: 739 564 720, neboť na emailu nejsem stále. 
Poptávkový formulář slouží výhradně k vyřízení konkrétního požadavku.
Vaše kontaktní údaje budou zpracovány dle zásad Ochrany osobních údajů.

 

Trošku historie a současnost tanter

Můj příběh vnímání

Tantru, budu jí nazývat ŽIVOT. Život vnímám jako velmi krásné učení o sobě samé – samotném člověku. Ukazuje mi cestu, jak prožívat život v radosti. Dává mi plné probuzení se ze spánku naučených vzorců společnosti. Postupně otevírá nové a nové dveře poznání, kdo vlastně jsem, kdo jsme my. Věřím tomu, že jsme stejní v mnoha směrech, jen máme jiné osudy, jiné názory, jiné návyky. Poznala jsme, že v hloubce máme úplně stejné pocity, emoce a cíle. Když jsem se poprvé setkala na semináři s tantrou, myslela jsme si, že mě naučí více prožívat sex, tak jako ještě mnozí lidé si myslí, že tantra je pouze sex.

Jenže to byl první bod k tomu, abych začala hledat více informací a zkušeností o sobě. Vnímám Život jako přirozenost, kterou nám kdysi někdo vzal. Kdysi dávno nám zakázali používat svůj rozum, své pocity, své touhy a přání. Přestali jsme žít svůj život. Abych upřesnila – přitakám reinkarnacím. Proto hovořím kdysi dávno. To, co vím o křesťanství, tak ti nám vzali mnoho ze svobody žití. Zakazují myslet a milovat.
Jen v krátkosti jeden příběh – kdysi za mnou přišla paní koupit poukaz pro kamarádku na masáž. Řekla mi, že je křesťanka a že má přítele, se kterým má sex. Kněz jí to samozřejmě zakazoval a prý, jak se na to dívám já. Odpověděla jsem jí, aniž bych nějak nad tím přemýšlela: „Kdyby Bůh nechtěl, ať se milujeme, tak by nás stvořil jako zvířátka, když fena hárá…. Kdyby zakazoval sexuální styk, proč ho potom lidem dával. Vždyť by byl ten nejhorší otec“. Tím neříkám, že máme střídat partnery.

Cesta Života mi otevřela dveře k mému svobodnému životu. A může pomoci každému, kdo má sílu jít si svou cestou, svým životem. Není pro bojácné, je pro rebely, kteří se nebojí říci, co si myslí a po čem touží.

Není to jen meditace o sexu, je to práce s emocemi, vymanění se z návyků, různých postojů, které nám ničí svobodný život. Je to každodenní meditace nad svými myšlenkami a pocity. Nad slovy, která řeknu nahlas. Je toto vše pravdivé, nebo jsem se to někde naučila v minulosti. Je to opravdu dřina, odhodit vše staré a převzít odpovědnost za svůj život, myšlení, postoje. Je to hluboké pitvání v sobě. Někdy hodně bolestivé. Vynořují se stará zranění, ale vždy, když jsme připraveni je zvládnout. Přemýšlení o životě ženy, kdo je, kde je její síla, kde jí ztrácí, kde jí nachází. Proč reaguji na určité situace křikem, smutkem, pláčem. Jaká je síla krvácení, její cyklus, co se ve mně odehrává, jaké mám pocity. Není to lehké. Je to těžká, ale krásná práce na sobě. Když poznávám sebe víc a víc, otvírají se další dveře k poznání a pochopení jiných lidí. Je úžasné jim naslouchat a uvědomit si, že jsme si tímto teď právě prošla a že mohu říci svůj příběh a jak jsem jej zdárně vyřešila. To mi dává obrovskou sílu jít dál. Stále někdy mám splíny, přepadnou mě slabé smutné chvilky, ale vím, na co se mám zaměřit a s čím pracovat, co mám transformovat, aby se to neopakovalo.
Procházela jsme různými etapami – andělé, karty, šamanismus, reiki, jak pracuje mysl, různé masáže, meditace…. Když toto vše spojíme, máme učení ŽIVOTA.  Na seminářích říkávám, že kdysi bylo JEDNO a to se rozkrájelo na mnoho kousků a ty kousky teď chci opět spojit v JEDNO.

Stále zde hovořím o tom – svůj, můj, moje – já, já. Může to znít sobecky, ale není. I když zpočátku ano. Pracujeme na sobě a jsme trochu sobečtí. Učíme se vlastně mít rádi sebe sama, jací opravdu jsme, bez naučených masek. Pohár lásky se plní až po okraj, a když už se málem přelije, pak tu lásku můžeme dát i druhým. Jak zní staré přísloví:“ Miluj sám sebe a miluješ ostatní. Poznej sám sebe a poznáš ostatní“. Někdo by řekl, že je to hračka. Nemyslím si, že poznat opravdu význam těchto i jiných moudrostí a porozumět jim srdcem, je hračka. Když mluvím s lidmi, tak často říkají: „ Jojo, to už vím, že se musím mít ráda a taky se mám ráda“. A pak spustí, co vše na sobě odsuzují, nepřijímají a co vše jim vadí na druhých lidech. No jo, vědět myslí není to samé jako cítit srdcem.

Cesta Života pomáhá ze „slabochů“ vytvořit siláky. Silné jedince, kteří jdou svým životem s láskou.  Když se tito silní jednou spojí, bude krásný svět. Někteří lidé mi říkají, že jsem optimista. Ano, možná jsem, ale věřím tomu. Je to má krásná víra. Radši takovou, než sedět a brečet, jak je všechno špatně. Každý má přeci na výběr, jak bude žít a smýšlet.

Téma, které je ještě stále tabu, nepřijímané a nepochopené, nazývané slovy bez úcty-Sex.

Sexuální síla je životní silou každého člověka. Díky ní můžeme prožívat, sdílet, tvořit. Když je tato síla využívaná ku prospěchu, jsme veselí, radujeme se z maličkostí, jsme vstřícní, všechny milujeme, jsme klidní, přijímáme překážky jako výzvy, stres nás neobtěžuje, vytváříme nové plány a tvoříme a rádi se milujeme.
Když je životní energie potlačována, tak jsme smutní, náladoví, zlobíme se, vše nás vytáčí, obviňujeme sebe i druhé, jsme líní, zlomyslní, agresivní a hodně hnusní k sobě i druhým, odmítáme milování nebo, hlavně u mužů, je sex velmi agresivní a rychlý.

Dále, jsme vychovávání k velké neúctě ke svému tělu. Stačí se podívat, jak mnozí mluví o svých intimních orgánech, jak se ženy vyjadřují o menstruaci, jak přistupují k sobě navzájem, jak muži mluví o ženách a ženy o mužích.

Tantrické masáže a učení tantry vnímá tělo a sexualitu jako posvátnými a také tak k ní přistupuje. Ukazuje nám nový pohled na sexualitu. V novém pohledu na sexualitu, se žena stává Bohyní a muž Bohem. Jejich milování je vznešené, klidné, krásné a přítomné. Jejich splynutí je upřímné, jemné a láskyplné. V jejich soužití, nechybí pozornost, čas, vřelé objetí, vášeň, vnímání jeden druhého, radost, laskavé škádlení a z jejich dětí rostou krásné a silné bytosti, naplněné láskou a úctou k sobě i druhým živým bytostem a těm „neživým“.
Vnímáte v tom něco špatného? Já tedy ne.

Život je tak krásný se vším, co jsme od Stvořitele dostali. Jen „hlupák“ odsuzuje nějaké dary, pro svůj strach. Tito sebestřední a líní lidé mi nemohou vzít, to, co jsem opět našla a toužím se podělit se vším s těmi, kteří jsou odvážní a silní. Mají sílu postavit se za svůj život a život svých blízkých, za život v lásce, svobodě a úctě. Těm, kteří se nebojí vzít svůj život do vlastních rukou. Jak říká můj nejoblíbenější učitel Osho: „Stát se rebely svého života“. Odhoďme vše, co nás tíží a budeme plout lehce životem.

Toto je psáno Adriánou Kučkovou.

„Nechť nás všechny provází ta nejčistší láska, které jsme v dané chvíli schopni“.

 

JAK VNÍMÁM TANTRA MASÁŽ?

Pro mě je to Život, život v jasné a laskavé kráse, která se dá vyjádřit vlídným slovem, úsměvem, rituálem, písní, tancem, dotykem. Je to Život, který jsme zapomněli v „moderním“ každodenním shonu a rodiče nám o něm neřekli.

Dotyk jsou slova beze slov.

Tyto slova jsou psaná z mého nitra. Možná ti nebudou dávat smysl. Pokud ano, jsem moc ráda.

Dotýkat se těla, je jako dotýkat se samotného slunce a nebes.
Spojit se s druhou duší, je jako spojit se se vším Životem.
Tělo je jako matka Země a ruce mé mají tu čest se této Země dotknout.
Prsty mé se mohou zabořit jako do hlíny, když udusaná je a prokypřit potřebuje, aby vzduch prošel pod povrch.
Pak oheň roznítí se v dlaních mých, teplo a vášeň ty teplé dlaně mohou poslat do nitra muže či ženy.
Náhle dotyk zjemní se, jako větřík za letního dne, kdy slunce svítí a hřeje pod kůží a jen občas lehký vánek tělo cítí.
Vzápětí se srdce otevřou, soucit a láska proudí z nich a dotyk je lehounký, jako když za svítání ještě rosa leží na květech růží. Svůj prst pokládám na kapku rosy, tak něžně a pomalu, abych kapku zachytila a mohla ochutnat tu průzračnou čistou tekutinu.
Dotyk tak jemný a pomalý, jako když křídla vážky pohladit toužím a pozor musím si dávat, abych vážce neublížila.
Pak opět oheň roznítí se, když energie, ta velká ohromující síla probouzí se.
Tělo z jemného ticha a spánku probouzí se a rozkoš přichází.
Ta v extázi změnit se může a Stvořitele dotknout.
Oheň pomalu, zlehoučka uhasíná a tělo i mysl se noří do blaženosti, klidu, míru, poznání a moudrosti.
Je jen přítomný okamžik, čas a prostor není, je jen energie a čistá láska.

Takový i náš Život je.

Toužíš poznat?

Pro ženy

Zpomalte, zhluboka se nadechněte a až poté se vydejte na cestu k probuzení svých smyslů.

Pro muže

Přestaňte chvilku zachraňovat svět. Nyní je čas na odpočinek a uvolnění, čas na načerpání nové životní síly.

Pro páry

Sladění partnerů pomocí velmi jemných doteků. Masáž navodí v páru příjemnou atmosféru, čerstvý vítr.