Tantra a sex

Adriána Kučková

tel. 739 564 720
11 let praxe

Učení tanter zahrnuje mnohem více než sex. Ano, pravdou je, že sex je jeden z prvních schůdků na žebříku za poznáním vlastního bytí.

Člověk dostal veliký dar k tomu, aby pudový sex přenesl do vyšší extáze. Tantrická masáž (a kurzy) poskytuje návody, jak tento pouhý pud proměnit v nádherný tanec dvou energií, které splynou v jednu a dotknou se božství.

Tantra vnímá sexuální spojení jako posvátný akt lásky, spojení mužské, ženské a boží energie.

Pouze člověk, který přijímá a prožívá sebe sama ve své velikosti a celistvosti, může být skutečně svobodný a šťastný. Šťastný člověk nikdy neodsuzuje a nesoudí.

Sexualita, o které hovoří a učí cesta Tantry, je velmi rozdílná od klasického sexu, který známe na západě. Sexuální akt, který zná většina lidí v dnešní společnosti, se ubírá směrem k ukojení fyzického těla, je to akt, který trvá nějakou chvíli, mohu říci několik minut a jeho výsledkem je ejakulace a orgasmus. Je to velmi málo a možná proto, že mnoho lidí má jen fyzickou zkušenost, tak sexualitu odmítá a hanobí.

Tantrická sexualita se ubírá k vyšším cílům, k vyššímu poznání. Tento akt je léčivý, nabíjející, sjednocující a otevírá brány k poznání nekonečné lásky k sobě, druhým a ke všemu živému.

Tantrický sex je duchovním stykem dvou lidí, kteří splynou v jednotu. Lidské bytí se přeci neomezuje na pouhý sex. Do našeho života patří také pocity, city, myšlenky, nápady, tvoření, touhy, duševní a tělesný rozvoj. Rozvoj vlastního šťastného života.

„Život je tak krásný, nauč se ho žít. Přijímej ho plnými doušky, neboj se ho“.

Tak jako život pochází ze sexu, tak úcta k lidskému životu vychází z úcty k sexu
Henry Havelock Ellis

 

Hadí síla Kundaliní

Tantra pracuje s hadí silou, říká se jí Kundaliní energie. Had je symbolem transformace. Tato hadí síla je zobrazována jako svinutý had, který spí v dolní části páteře. Tuto sílu probudíme pomocí meditací, tantrických masáží, speciálních milostných poloh, pomocí dechových a jóginských cvičení. Spící had se díky technikám probouzí, pomalu se rozvíjí a stoupá po páteři nahoru všemi čakrami (energetická centra) a propojuje je. Když se hadí síla plně probudí, stoupá energie zezdola nahoru a tím spojuje naši sexualitu se spiritualismem – energie země se spojuje s energií vesmíru. Když je Kundaliní probuzená, naše životní energie stoupá, naše fyzické, psychické, emocionální a duševní těla se uzdravují.

Tantra masáže

Pro ženy

Zpomalte, zhluboka se nadechněte a až poté se vydejte na cestu k probuzení svých smyslů.

Pro muže

Přestaňte chvilku zachraňovat svět. Nyní je čas na odpočinek a uvolnění, čas na načerpání nové životní síly.

Pro páry

Sladění partnerů pomocí velmi jemných doteků. Masáž navodí v páru příjemnou atmosféru, čerstvý vítr.