Více k vaginálnímu mapování

Hluboké ukotvení ve svém středu

Soubor videí z přednášek a kurzu procitnutím k potěšení.

Jsou pro ženy i pro muže.

Proč chodí ženy na mapování, vzkaz pro muže...

Ještě než, ze strachu, řeknete NE. 

Upíráš si vlastní rozkoš?

Jak vnímá žena ženu u mapování, kolikrát terapii podstoupit...

Hovoří Hanka. 

Omluvám se, ale nechtěla být vidět, to musím respektovat.

Co se děje po mapování - také pro muže..., jaký muž ...

Slíbený příběh o muži, který nemiloval.

Nebojte se mne kontaktovat

Pomohla jsem již desítkám žen najít uvolnění a zlepšila jejich vztahy.
Klidně mi napište nebo zavolejte. Pokud jste se již rozhodla pokračujte v objednávce.

Moc tě zdravím krásná Ajko, za včerejšek bych ti chtěla hrozně moc poděkovat, napsat něco, co jsem zažila a pořád to v sobě cítím, ale je to slovy nepřenosné, to víš... Pokora a láska, snad jen tohle se dá napsat. Jsem hrozně ráda, že mne všechno v životě přivedlo až k tobě a tím i k sobě. DĚKUJI! Určitě se hlásím na seminář "léčivá síla doteku" a to i s dcerou. Dnes, více než kdy jindy cítím její bloky v těle a myslím, že tato cesta jí v tom hodně pomůže.

Jana

Vaginální mapování, jak jsem se dostala za Adrianou? Máte někdy ten pocit, že potřebujete něco zažít a vyzkoušet? Pak si začnete zjišťovat informace, číst a dovídat se stále více. Pak ze dne na den se objeví ve vzduchu příležitost, kdy si řeknete, ano, teď je ten správný čas na naše setkání. A v čem mi Adriana otevřela oči? Že vztahy lze prožívat i jinak, když k nim člověk přistupuje s otevřeností a je si vědom, jak se cítí a co chce, prvně pro sebe a poté to umět sdělit i partnerovi. Stále se učím na našich setkáních brát život s větším nadhledem, ale především ohledem k sobě i mým blízkým. Když dojde k zastavení a propojení mne samotné s tím, jak se cítím, můžu brečet, křičet, smát se, zlobit se a více prožívat život. Je to v pořádku. Děkuji Ti.

Adél

Procítit své vlastní tělo, setkat se s vnitřním zraněním a léčit jej, je pro mne velkým zážitkem. Vědomé setkání s hluboce uloženou bolestí, vynést ji napovrch, prožít se slzami je skrze vaginální mapování velmi lehké a povznášející. Měla jsem obavy, co se bude dít, ale tvá přítomnost a láska k ženě, kterou jsi vlastně viděla poprvé, mne dovedli ke klidu a oddání se sobě i tobě. Mou důvěru sis zasloužila velmi rychle a to se tak často nestává. Děkuji ti znovu za všechno co jsi mi předala, za to, že mohu opět být sama sebe a prožívat své vlastní vzrušení a vášeň.

Iva

Ahoj Ajo, před pár měsíci jsem k tobě přisla se zvědavostí a dychtivostí po rozšíření obzorů. Moc se mi líbilo naše počáteční povídání a myslím, že už jen to samo o sobě mi moc dalo. Líbí se mi, že nepodbízíš zákonitou pravdu, jen navrhuješ a naznačuješ, co by člověk mohl zkusit. Samotné mapování bylo samozřejmě emočně náročné, jak první, tak to druhé. Obojí byly jiné. Týden po mapování jsme se s přítelem milovali a byla jsem vlhká už od prvních polibků! Přišlo mi to naprosto neuvěřitelné! A intenzita milování se od té doby jen zvyšuje. Zažala jsem na sobě daleko více pracovat, vzdělávat se, zpomalili jsme, začali jsme více dýchat a vím, že je toho ještě daleko více co můžeme odhalit. Jsi můj iniciátor, jsem vděčná nejen tobě, ale i sobě, že jsem sebrala odvahu přijít. Moc podobnou sexuální sebereflexi doporučuji kamarádkám, doopravdy mi to prohloubilo celý vztah a mám pocit, že jsem hluboce zamilovaná 🙂 Moc oceňuji tvoji práci a práci všech tobě podobných žen, které na tento svět přišly jako takové "kněžky" a pomáhají ostatním s jejich sexuální energií.

Alena