Vaginální mapování

Hluboké ukotvení ve svém středu

Při této terapii se žena vědomě propojuje se svými pocity, které jsou nashromážděné v intimní oblasti.

Osobně i ze své praxe vím, že některá místa na joni i okolo ní, jsou necitlivá, některá plná potěšení, jiná plná různého druhu emocí: smutek, zloba aj.

Vaginální mapování je úžasná terapie, která navrací ženu zpět k sobě samé.

Víc lásky, pochopení ... 

Ženy často ve svém srdci cítí, že chtějí v životě i v intimní oblasti prožívat VÍC. Víc lásky, víc pochopení, víc radosti, víc vášně, víc milování... V knihách, článcích a příručkách pro zlepšení sexuálního života se většinou setkáme s technickými návody, které však z intimního života činí spíše sportovní výkon. My ale toužíme po naplňujícím milování a blaženosti. Je třeba si uvědomit, že cesta k prohloubení ženské sexuality nevede skrze silnější stimulaci.
Cestou k ženskosti, k té krásné jemnosti a lásce, je  cesta pochopení, naslouchání vlastnímu tělu, odstranění starých i nových bolestí a traumat a nastolení nových vlastních pravidel, sebeúcty, sebepoznání tak, aby  každou z nás vedly k radosti, lásce a vášni.

Lotosový květ

Kde terapie pomáhá?

Bloky, traumata
Hluboce uložená, dávná zranění i současná. Traumata emocionální, psychická a fyzická. 

Porod
Po porodu se náš sexuální život může změnit.U některých žen se zralost sexuality prohloubí. Z větší části u žen dochází po porodu k rapidnímu snížení chuti na sex a délka tohoto období mnohdy přesahuje pověstné šestinedělí, může se jednat o měsíce i roky, kdy se partnerům nedaří vrátit do příjemného prožívání intimity, jaké milenci znali před porodem.
Vagína ženy je po porodu většinou zraněná, někdy natržená nebo chirurgicky nastřižená a bolavá. Tato zranění a jizvy brání ženě prožívat intimní chvíle s potěšením a otevřeností. Vagína je bolestivá.
Po narození miminka se také mění životní styl obou partnerů. Maminka i tatínek jsou více unaveni, mají novou zodpovědnost, spánek a odpočinek je menší, partner může ženu vnímat jako matku a zapomenout, že je i milenka a žena. Tím může dojít k ochabnutí milostného života, sex je odsunut do pozadí. Přichází strádání.

Obrňování

Ženské pohlaví je receptivní a přijímající, proto má tendenci v sobě shromažďovat a ukládat si různé druhy prožitků, příjemných i bolestivých. Pokud žena prožila bolestivé zkušenosti - znásilnění, nechtěný sexuální styk, gynekologické zákroky, porody apod. - přirozenou reakcí je “necítit a zamrznout” říká se také “obrňování genitálií a těla”. Toto “obrňování” může také vznikat, když žena (i muž) uslyší vtipné poznámky, zraňující slova, nepěkný pohled ve chvílích, kdy jsme otevřené a zranitelné. Aniž si to uvědomujeme, tělo zaznamená bolestivý pocit, který jsme nevyjádřily. Naše duše i tělo je zraněné.

Podvědomě se ve vztahu bráníme prohloubení intimity. Určité části těla nereagují na dotek. Pokud je “obrnění” uloženo v intimní oblasti, necítíme plné uvolnění, otevřenost, slast a rozkoš. I když se dotýkáme vagíny – joni, můžeme vnímat nepříjemné pocity a bolest. S tím spontánně souvisí snížená chuť k milování.  Naučíme se případně rychlému, dynamickému sexu a vnímáme jej jako jedinou variantu. Následně může přijít pocit (který samozřejmě skrýváme), že partner není dost vnímavý, že nemá na nás čas nebo si namlouváme, že nejsme hodni lásky a intimity. 

Strachy

Doteky, intimita a sexualita nás provází od počátku zrození, již v lůně maminky. Vše je přirozené. Jestliže nás provází obavy z intimity a strachy z doteků, pak asi není něco v pořádku. Tyto obavy mohou pocházet již z raného dětství, z dospívání či dospělosti. Terapie mapování pomáhá tyto bloky odstranit. 

Jestli-že máš v sobě mnoho bolesti a strachů, a toužíš se jich zbavit, pak přistupuj k sobě pomalu, s láskou a trpělivostí. Na začátek si můžeš vybrat Poradenství, kde budeme pracovat na rozumové úrovni; najdeme odkud problém a strach pochází. 

Pak přistup k dalšímu kroku  tím je práce na těle skrze Dotekovou terapii. Pracuje se s energií a vynořují se emoce.

Až se budeš cítit na vaginální mapování, pak jej zvolíš. 

K vlastní změně je potřeba pracovat na všech úrovních - mysl, emoce, tělo. 

Jak terapie probíhá?

Vaginální mapování je citlivý postup, který vede k znovunavrácení citlivosti vaginální tkáně a celého těla, uvolňuje z paměti buněk traumata, a tím dochází k léčení.

K masáži se používá ricinový olej. Terapeut se velmi pomalu a vědomě dotýká jednotlivých bodů vaginálních stěn. Tento dotek umožňuje odplavit z tkáně nahromaděnou bolest (fyzickou i psychickou), která při milostném styku způsobuje necitlivost a často i celou škálu nepříjemných emocí. Nepříjemné prožitky se postupně odplavují z těla, za jemného vedení terapeuta. Takto lze vyčistit často i dávno zapomenuté vzpomínky a situace, které nás zranily již dříve, ovšem zůstaly uložené hluboko v těle.

Během masáže je žena vlídnými slovy pobízená k tomu, aby se pokusila vyjádřit pocity, které se objevují v místě doteku. Pro zdárný průběh terapie je důležité, aby žena nalezla skutečné pocity. Tímto společným postupem se probouzí paměť a moudrost jejího těla a uvolňuje se to, co je v těle „uzavřené“. Možná to byly prožitky tak bolestivé, že bylo lepší je nevnímat. Možná sis zakázala něco cítit a procítit, protože se to v danou chvíli nehodilo.
Jenže tím, že pocity potlačíme, nezmizí, zůstávají nevyjádřené, uložené uvnitř a vytváří všudypřítomnou hladinu stresu a napětí.

Co se stane po mapování

Když se nám nedostává lásky našim ženským způsobem, vyhýbáme se intimnostem. Tak je to také se zraněním. když máme uložená traumata v oblasti jóni, pak se vyhýbáme intimnostem. Když vstoupíme na cestu oživení a vyléčení bolesti v pánevní oblasti, pak přichází oživení, napojíme se na vlastní střed, čerpáme z něj moudrost, ženskou energii a sílu, jsme krásnější a vášnivější, hodně věcí nám jde od ruky, cítíme radost ze života, prožíváme si milování a blízkost partnera. Záříme do okolního světa, jsme svůdné, milující, naplňující a krásné ženy, matky, milenky i čarodějky. 

Jsi taková jaká chceš být, jsi opravdová. 

Nebudu ti nalhávat, že přijdeš jednou na Vaginální mapování a celý život se ti změní. Někdy je třeba přijít víckrát, doma pak na sobě každý den pracovat, udržovat si svou vášeň a lásku sama k sobě.

Možná budeš muset projít slzami, vztekem i hněvem. Možná budeš potřebovat nějaký čas pro sebe sama, ale věřím, že to dokážeš a dojdeš k vnitřnímu klidu a míru.

V doplnění ženské síly a moudrosti ti také pomůže scházet se se ženami, které jsou na své vlastní cestě a sdílet s nimi, podporovat se v růstu a ještě více se stát krásnější a silnější ženou Bohyní. Najdi si svůj Kruh žen a dopřej si to, co ti muž nemůže dát.

Nebojte se mne kontaktovat

Pomohla jsem již desítkám žen najít uvolnění a zlepšila jejich vztahy.
Klidně mi napište nebo zavolejte. Pokud jste se již rozhodla pokračujte v objednávce.

Moc tě zdravím krásná Ajko, za včerejšek bych ti chtěla hrozně moc poděkovat, napsat něco, co jsem zažila a pořád to v sobě cítím, ale je to slovy nepřenosné, to víš... Pokora a láska, snad jen tohle se dá napsat. Jsem hrozně ráda, že mne všechno v životě přivedlo až k tobě a tím i k sobě. DĚKUJI! Určitě se hlásím na seminář "léčivá síla doteku" a to i s dcerou. Dnes, více než kdy jindy cítím její bloky v těle a myslím, že tato cesta jí v tom hodně pomůže.

Jana

Vaginální mapování, jak jsem se dostala za Adrianou? Máte někdy ten pocit, že potřebujete něco zažít a vyzkoušet? Pak si začnete zjišťovat informace, číst a dovídat se stále více. Pak ze dne na den se objeví ve vzduchu příležitost, kdy si řeknete, ano, teď je ten správný čas na naše setkání. A v čem mi Adriana otevřela oči? Že vztahy lze prožívat i jinak, když k nim člověk přistupuje s otevřeností a je si vědom, jak se cítí a co chce, prvně pro sebe a poté to umět sdělit i partnerovi. Stále se učím na našich setkáních brát život s větším nadhledem, ale především ohledem k sobě i mým blízkým. Když dojde k zastavení a propojení mne samotné s tím, jak se cítím, můžu brečet, křičet, smát se, zlobit se a více prožívat život. Je to v pořádku. Děkuji Ti.

Adél

Procítit své vlastní tělo, setkat se s vnitřním zraněním a léčit jej, je pro mne velkým zážitkem. Vědomé setkání s hluboce uloženou bolestí, vynést ji napovrch, prožít se slzami je skrze vaginální mapování velmi lehké a povznášející. Měla jsem obavy, co se bude dít, ale tvá přítomnost a láska k ženě, kterou jsi vlastně viděla poprvé, mne dovedli ke klidu a oddání se sobě i tobě. Mou důvěru sis zasloužila velmi rychle a to se tak často nestává. Děkuji ti znovu za všechno co jsi mi předala, za to, že mohu opět být sama sebe a prožívat své vlastní vzrušení a vášeň.

Iva

Ahoj Ajo, před pár měsíci jsem k tobě přisla se zvědavostí a dychtivostí po rozšíření obzorů. Moc se mi líbilo naše počáteční povídání a myslím, že už jen to samo o sobě mi moc dalo. Líbí se mi, že nepodbízíš zákonitou pravdu, jen navrhuješ a naznačuješ, co by člověk mohl zkusit. Samotné mapování bylo samozřejmě emočně náročné, jak první, tak to druhé. Obojí byly jiné. Týden po mapování jsme se s přítelem milovali a byla jsem vlhká už od prvních polibků! Přišlo mi to naprosto neuvěřitelné! A intenzita milování se od té doby jen zvyšuje. Zažala jsem na sobě daleko více pracovat, vzdělávat se, zpomalili jsme, začali jsme více dýchat a vím, že je toho ještě daleko více co můžeme odhalit. Jsi můj iniciátor, jsem vděčná nejen tobě, ale i sobě, že jsem sebrala odvahu přijít. Moc podobnou sexuální sebereflexi doporučuji kamarádkám, doopravdy mi to prohloubilo celý vztah a mám pocit, že jsem hluboce zamilovaná 🙂 Moc oceňuji tvoji práci a práci všech tobě podobných žen, které na tento svět přišly jako takové "kněžky" a pomáhají ostatním s jejich sexuální energií.

Alena