Doteková terapie

Dohání Vás stres k šílenství a chybí Vám uklidňující pohlazení a doteky?
Prožili jste nějaké fyzické nebo psychické trauma, které vám brání v plném prožívání života?
Bojíte se a vyhýbáte se blízkosti druhého člověka?
A přesto ve svém nitru toužíte po sdílení, po dotecích, jemnosti, intimitě a lásce?

Doteků se vzdávat nemusíme

Možná si říkáte, že nepotřebujete, aby se vám někdo dotýkal, hladil vás nebo objímal. Ponořte se hluboce do svého nitra a zeptejte se svého srdce, duše, zda touží po blízkosti, po teplém a vřelém doteku. Věřím, že vám odpoví, že moc po něm touží a je hladová. I vaše tělo je hladové. Hlava říká: "Nepotřebuji a nechci doteky. Jednou jsem dovolila a ublížili mi, již to nedopustím." Duše i tělo hladoví a volá. Naslouchej jim i když rozum se bojí. Běž a vstup za své strachy. Z vlastní zkušenosti vím, jak moc je dotek výživný a uzdravující. Naplňuje nás láskou a můžeme prožívat opravdově.

Bylo ti ublíženo?
Bojíš se, vyhýbáš se dotekům?
Jsi ve stresu?
Nedostává se ti pohlazení a něha.

Každý z nás touží a potřebuje něžné pohlazení, obejmout a sdílet. Jsme stvořeni pro přijímání i dávání. Přijímáme pocit lásky, něhy, tepla, porozumění, úcty a důvěry. V těchto chvílích se podvědomě navracíme do náruče maminky. Jako děti vyhledáváme láskyplné pohlazení od všech blízkých, v dospělosti jej nahrazujeme za doteky partnerské, které se mohou časem vytratit. Jsem plně přesvědčena, že tato bezpodmínečná něha nám chybí, ať si to přiznáte nebo ne.

Kde doteky pomohou

Stres
Každý den jsme vystavování různým stresům. Některé jsou příjemné a jiné nepříjemné. Oba druhy patří do života. Příjemným stresem vnímáme třeba narození dítěte, svatbu, oslavu, dovolenou. Nepříjemným stresem a asi častějším jsou například pracovní problémy, rodinné, ztráta zaměstnání, nemoc, úmrtí. Dlouhodobý stres ohrožuje naše zdraví. Negativně působí na srdce, oslabuje imunitu a vyčerpává. Cítíme se unaveni, podráždění, nesoustředění a důsledky jistě známe.

Šikana
Při prožití traumatu - šikana, zneužití, slovní napadání, pokořování, znásilnění, ponižování... vzniká v člověku určitý odstup. Brání se blízkosti jiného člověka. Uzavře se do sebe, uzavře se lásce, nechce přijímat ani dávat upřímně radost, úsměv, jemnost a také doteky. Doteky, které jsou tak potřebné lidskému tělu. Jsou branou k otevření se přijímání všeho radostného v životě.

Vnímáte v těchto slovech sebe či svého blízkého?
Chcete se cítit zase uvolněně bez „depky“?

Jestli-že je v tobě velké zranění (znásilnění, šikana aj.) pak začni  "Cestou přijetí" 30 minut.

Ceník Dotekové terapie

Cesta k přijetí - 30 minut Doteky v oblečení, pomalé a jemné sbližování. 350 Kč
Pohlazení duše - 45 minut Doteky na těle a uvědomování si svých emocí. 450 Kč 
Dotek ticha - 1 hod. Doteky na kůži, práce s traumaty a emocemi. 600 Kč
Kouzelné probuzení - 1.5 hod. Energetická masáž vedoucí k harmonizaci těla, mysli a duše. 850 Kč 

Poptávka

Rychlejší domluva je telefonem: 739 564 720, neboť na emailu nejsem stále. 
Poptávkový formulář slouží výhradně k vyřízení konkrétního požadavku.
Vaše kontaktní údaje budou zpracovány dle zásad Ochrany osobních údajů.