Smyslná celotělová masáž pro ženy

Čistá radost

Tantra masáž pro ženy probouzí všechny smysly. Každé části těla je věnován jemný dotyk a veliká úcta. Tvé tělo jsou tvá chodidla, tvé nohy, tvé hýždě, tvá joni (sanskrtské slovo pro vagínu), tvé bříško, tvá prsa, tvé ruce, tvá tvář, tvé uši, tvé vlasy. Tato smyslná senzuální tantrická masáž vám ukáže vnímat se jako celek.

Neexistuje žádné oddělení mezi touhou a srdcem, tělem a myslí. Budete masírována tak, že vaše energie může znovu volně proudit.

Cesta ke svému ztracenému já

Úcta k tobě, porozumění, naslouchání, láskyplný dotek, jemnost, souhra, to jsou nástroje, které tě přivedou zpět do tvého těla. Plně přeneseš svou pozornost na sebe, jen přijímáš. Uvědomíš si, jakou moc má dotek dávaný s láskou a úctou ke tvému tělu. Pod krásou doteků se postupně uvolňuješ, každá buňka ve tvém těle se probouzí a díky tomu se propojuješ se svou smyslovou a emocionální rovinou. Cítíš příval energie, smyslu života, vášně a vnitřního klidu. 

Jsi spojena se svou vnitřní ženskou moudrostí a z ní můžeš čerpat v každodenním životě. 

Můžeš se při přijímání doteků setkat se svými vnitřními zraněními. Nelekej se, RADUJ SE, neboť dochází k samoléčení, které nás ženy posouvá hlouběji do vlastního nitra. V těchto chvílích pomáháš také svému rodu. 

 

Celotělová smyslná senzuální masáž pomáhá nejen spojení v celistvost, ale také k překonávání životních překážek, traumat a psychických problémů. Masáž intimních míst prospívá léčbě po sexuálním zneužití a špatném zacházení, po těžkých porodech ... Vrátí tě zpět ke kráse ženské sexuality a budeš si vážit sama sebe. Postupně se zbavíš strachu, zábran a studu.

Masér/ka se věnuje celému tělu, ke kterému patří samozřejmě přední i zadní intimní partie těla, jenž jsou masírovány pouze na tvé přání, neboť jsi to TY, kdo rozhoduje o svém těle! Celá masáž probíhá velmi pomalu s láskou a úctou k tělu a duši. 

Kdykoli a cokoli ti bude nepříjemné, můžeš a měla bys říci, abychom mohli zjistit, proč to tak cítíš. Posouvá tě to dále ve tvém osobním životě, sestřičko. 

Nejsi má sokyně, jsi má sestra Bohyně.

 

Malá nápověda

Jestliže si plně uvědomuješ svá tělesná zranění, pak ti doporučuji vybrat si VAGINÁLNÍ MAPOVÁNÍ.

Netroufáš si ihned volit mapování a potřebuješ si srovnat emocionální a rozumovou rovinu, pak zvol PORADENSTVÍ.

Chceš-li zapracovat sama na sobě, poznat se do hloubky, odstranit zábrany či traumata a k tomu ještě vstoupit do mužského světa, pak přijmi nabídku ZVÝHODNĚNÝ BALÍČEK.

Vstupuješ-li do světa dospělosti (18 let a výše) a chybí ti opravdové informace a zasvěcení do tělesné, emocionální a sexuální oblasti, pak přijď na Den otevření dveří do svého nitra - ZASVĚCENÍ DO TAJŮ.

 

Skrytá touha

Myslíš na to – poznat znovu sama sebe? Potřebuješ mít nějaký čas jen pro sebe? Toužíš procítit své potěšení a expandovat jej?

Pak je tantrická masáž právě pro tebe to pravé.

 Masáží tě provede

Adriana Kučková
Adriana Kučková

Tantrickým masážím se věnuje 10let. Pomáhá při nalezení, pochopení sebe sama a problémech se sexualitou - ženám, mužům i párům. Je také lektorkou. Pořádá kurzy pro jednotlivce a pro páry, které vedou ke šťastnému partnerství. "Život je ve své podstatě krásný a jednoduchý, jen je někdy velmi složité na to přijít."

Odhodila jsem stud a přišla. Vyplatilo se mi to. Poznala jsem tolik něhy, kterou jsem tak moc potřebovala. Léta jsem strádala a ty jsi mi ukázala nový rozměr a nový pohled sama na sebe. mnohokrát ti děkuji Adrianko, za všechno.

Jitka z Ostravy

Adri a Ajko, byla jsem postupně u vás obou na masáži a oběma vám z celého srdce děkuji, že jste mi pomohli zbavit se studu a obav z mé vlastní nahoty. Moc pěkně jste mi vysvětlily, jak se mám na sebe dívat novýma očima. Vaše doteky jdou přímo ze srdce.Tolik něhy a úcty k ženě, kterou vlastně ani neznáte je ohromující. Díky vám se dívám na ženy jinak než před tím. Díky tantra masáži si uvědomuji po čem toužím a jak chci aby se mě dotýkal také partner. Poznala jsem své tělo, jeho reakce a jeho zranění, která mi brání v plném prožívání sebe sama a své vlastní sexuality. Mockrát děkuji Vesmíru, že mě k vám poslal. Děkuji za to, že jste a že se nebojíte otevřeně mluvit a se srdcem dávat ženám to, co potřebují. Mnohdy o tom ani neví, nebo se tomu brání. Díky vám a díky smyslným dotekům jsem se bránit přestala.

Ivča, Olomouc

Ještě jednou toužím poděkovat za krásně strávený čas u tantrické masáže. Na vlastní kůži jsem se přesvědčila, co tato masáž nabízí a musím říci, že je to nádherné. někde jsem u vás na stránkách četla, že se dá o tantra masáži mluvit a mluvit, ale prožít je prožít. já prožila a již mi nikdo nic z toho nevezme a když příště uslyším někoho mluvit o tantrické masáži nevhodně, pak jim vysvětlím, oč tady jde, protože já už VÍM.

Klára

Pomohu ...

Nebudu tě léčit, ale díky terapiím a seminářům ti pomohu najít cestu k samoléčení.
Víš, ono každý z nás je svým nejlepším lékařem.