Smyslná celotělová masáž pro páry

Nektar lásky

Chcete se uvolnit a navodit si mezi sebou s partnerem příjemnou atmosféru? Nabízíme vám uvolňující tantra masáže. Tato jemná masážní technika používá lehké doteky a navozuje hluboké uvolnění těla i mysli. Je to jednorázová příjemná akce, ale chcete-li poznat Tantru blíže, přihlaste se na některý kurz pro páry. Jedná se o víkendy, které jsou vhodné jak pro šťastné páry, tak i pro páry, které procházejí určitou krizí. Ale zpět k tantra masáži pro páry.

Souznění s partnerem

Tantrická masáž pro páry může probíhat ve dvou variantách. V praxi probíhá tak, že každý z partnerů je masírován jedním masérem. Můžete si vybrat, jestli chcete dvě masérky nebo jednu masérku a jednoho maséra. Masáž můžete prožívat spolu v jedné masérně nebo každý ve své masérně a pak můžete své zážitky a dojmy sdílet. Tantra masáž vás uvede do poznání doteků a naučí vás základní práci s dechem.

Často se při masáži a hlavně po masáži stává, že se v partnerech něco otevře a celý vztah dostane zdravý impuls. Masáž je dávána s velikou úctou k vám, jako ke dvěma lidem, kteří chtějí poznat něco nového k obohacení vztahu, rozvíjení lásky a úcty k sobě samým i k partnerovi/ce. Přijďte si dopřát tantrickou masáž s partnerem, uvolníte se a odpočinete. Těšíme se na vás!

Odhoďte stud tak jako lidé před vámi

Zdravíme Vás, Adri a René, chceme ještě jednou poděkovat za příjemné chvíle, které jsem prožili u párové tantra masáže. Jsou to úžasné věci, vše, co jste nám i řekli, jsou pravda. Je škoda, že se tyto informace neučíme jako mladí lidé. Nebylo by tolik nedorozumění v partnerství i v člověku samotném. Přejeme ať se vám daří.

René a Ivana

Pěkný den přejeme. Musíme říci, že náš první dojem, když jsme přišli do vchodu, byl nic moc. Ale hned se nám vše změnilo, když jste nás přivítali. Z naší strany - pěkně jste nám vysvětlili vše ohledně tantry a masáže. S tantrickou masáží jsme se setkali poprvé a udělala na nás velmi pěkný dojem. Oba jsme si jí užili a dověděli se více o svých tělech, jaké mohou být doteky, jak více si užívat vzrušení. Za vše ještě jednou moc děkujeme. je vidět, že vás masáže baví a dáváte jim své srdce. Přejeme Vám všem, ať máte mnoho spokojených návštěvníků. My jsme spokojeni odcházeli. Ještě jednou díky.

Renča a Adam

Pomohu ...

Pomohu vám oběma najít cestu k pěknému soužití v lásce a přátelství.