Mapování mužství

Pokud cítíte, že přicházejí problémy v sexuálním životě, něco začíná skřípat, neváhejte!

Můžeme najít řešení a tím vám navrátit plnohodnotný sexuální život. Čím dříve se ozvete, tím dříve se může problém vyřešit.

Všechna trápení se dají napravit

Další videa - intimní problémy muže.

Trápí vás: problémy s erekcí, je vrtkavá, nebo slabá, ejakuluješ ještě dříve, než se žena uvolní, nebo ejakulát vyjde ven jen co vstoupíš do ženy, pak se jedná o předčasnou ejakulaci, k tomu máte ještě potíže s prostatou, pak je mapování mužství právě pro vás. Nic neoddalujte, neváhejte a přijďte. Najdeme příčiny, proč se tak děje a ukáži vám v praxi, jak problémy odstranit, tak abyste opět mohl žít plnohodnotný sexuální život. Čím dříve se ozvete, tím dříve se vaše trápení vyřeší. 

Uspěchanou dobou trpí i sexuální život

Muži jsou vystavování velkému stresu a tlakům ze strany zaměstnání, rodiny, emocí a sexu. Jeho tělo i psychika strádá a síly se vyčerpávají. Když už je skoro na dně, většinou přijdou problémy v podobě nemoci a také u něj dochází k problémům s erekcí, ejakulací a prostatou.To je normální reakce těla na vyčerpání.

Jak je to s erekcí?
Tím, že se muž naučí rychlosti, aby zvládl všechny potřeby uspokojit (své, rodiny, v zaměstnání), naučí se také rychlému sexu. Chce si podmanit a ovládat svůj lingam (penis). I na něj klade velké nároky, tak jako na celé své tělo a psychiku. Tímto tlakem a rychlostí však způsobí za pár let to, že potřebuje větší a silnější stimulaci, to způsobí problémy s předčasnou ejakulací a s erekcí. Penis ztrácí svou sílu a ejakulát je velmi slabý a rychlý. Čím častěji penis klesá, tím více je muž nešťastný. Čím rychleji dochází k ejakulaci, tím je muž smutnější.

Co se stane?
Buď muž ztrácí zájem o sexuální akt a tím také ztrácí spokojený život. Nebo se stává agresivním a klade ještě větší nároky na sebe i rodinu. V obou případech trpí i jeho partnerka.