Smyslná celotělová masáž pro muže

Zastav se v tom každodenním shonu, odlož na chvíli povinnosti.
Odpočiň si a naber sil u celotělové smyslné senzuální masáže.
Můžeš prožít mnoho nového, poznat sílu doteku a nechat se unášet na vlnách vzrušení, které není vyčerpávající ale nabíjející. Můžeš se dotknout svého vlastního bytí a sjednotit tělo, mysl i duši.

Zastav a nadechni se, hluboce

Další videa na život s tantrou.

Pokud jsi vystaven stálému stresu a napětí, můžou přijít problémy s erekcí, s předčasnou ejakulací a prostatou. Díky tomu, že se naučíš plně relaxovat, pracovat se svou energií a tělem, budeš zvládat každodenní úkoly lépe a v klidu.

Tantrickou masáž můžeš vnímat jako masáž odpočinku a nabití energií, nebo může být pro tebe inspirací k dalšímu studiu a objevování sama sebe, sexuality, radosti, lásky, můžeš skrze ní vnést do partnerství novou vášeň, lásku a porozumění. Tantra masáž je ochutnávkou. Pokud tě osloví, můžeš do větší hloubky poznat cestu Tantry – svůj vnitřní svět a nalézt svou rovnováhu.

Po masáži

Před třemi dny jsem prožil po čtvrté celotělovou smyslnou masáž, a přesto nejsem schopen popsat slovy, co jsme prožíval. Některé doteky nové jiné takové, jaké již znám a přesto jiné. Jak vzájemná důvěra mezi námi roste, tak větší prožitky mám. Ve chvíli kdy vstoupím do salonu, jsem v jiném světě. Okamžitě zapomínám na práci a vypínám myšlení. Je to jako bych se vrátil domů, do svého dětství, někam, kde to hluboce znám. U rituálu za mě padá vše ostatní. Jsem volný, jsem jen já a tvá energie. Žena a muž v jedné bytosti, tak dokážu splynout. Když si lehnu již plně se oddávám jen dotekům a nechávám tělo ať si dělá co chce. Občas se ocitnu mimo realitu. Nyní jsem byl na prérii a stádo koní běželo naproti mně – úchvatné. Hra sexuální energie, která jde nahoru a dolů, opět nahoru, opět klesá, vzrušení se rozlévá do celého těla, to je něco úžasného a přeji to všem mužům prožít. Tělo se mi chvěje, cítím tolik energie a vitality, že ji rozdávat chci. Prožívám „vyšší extázi“, kterou jsem nikdy předtím nepoznal a za to moc děkuji. Když jsi mi poprvé vysvětlovala práci s dechem a proč je tak důležitá, moc jsem těm slovům nerozuměl a nevěřil. Nyní již vím, o čem jsi mluvila, nyní již prožívám. Vždy je to pro mě čas radosti, neuvěřitelných pocitů a vjemů, splynutí a nabytí sil. Holky díky, že tyto doteky dáváte s láskou. Chlapy neváhejte a prožijte. Musíte ale opustit myšlenku, že si chcete jen "ulevit".

Zdeněk

Absolvoval jsem dvě tantra masáže před tím než jsem přišel k Adrianě. Včera jsem byl znovu, protože jsem u ní prožil něco fantastického. Moc pěkný přístup, milé popovídání a má v sobě něco, co nejde popsat. Není modelkou, nemá 25let, ale má v sobě energii, která mě naplnila klidem a velkým vnitřním vzrušením. Poznal jsem, co je to energie o které se nyní tolik mluví.Teplo z jejich rukou proudilo do mého těla jako paprsky slunce. Každý její dotek byl pohlazením matky, milenky a čarodějky. Byl tak vřelý, jako by mi jej dávala žena se kterou se znám 1 000 let. Hrála si s mým vlastní vzrušením a já je plně prožíval. Když jsem ji po masáži řekl, že mě vzrušila jako nikdo před tím s klidem odpověděla: "Já tě nevzrušila, vzrušení je ve tvém těle. Jen jsem jej díky dotekům probudila k životu. Nikdo jiný není zodpovědný za tvé vzrušení, jen ty sám. Může se tě dotýkat 100letá žena a vzrušit tě ještě více. může se tě dotýkat krásná mladá žena a nic to s tebou neudělá. Jde o to, jak žena dokáže probudit mužovo tělo k životu a to platí také naopak. A pak je to také tebou. Neobtěžoval jsi mě, jsi slušný muž a já ti mohla dát to, co jsi potřeboval." Dávám ji za pravdu. Není dotek jako dotek. Přesvědčil jsem se, že čím "zralejší víno (žena), tím je sladší."

Milan

Šel jsem vyzkoušet tantrickou masáž a i já, jako ostatní, byl moc spokojený. Nedostal jsem jen masáž, ale také nový pohled na sexualitu a přístupu k ženám. Za to moc děkuji.

Adam

Hodně jsem o tantře četl na webech a v knize, tak jsem chtěl vyzkoušet na vlastní kůži. Hledal jsem na internetu, kam zajít. Našel jsem několik nabídek a mezi nimi také tantraaja. Když jsem srovnal ceny, tak jsem si zvolil tu levnější variantu. Jako šetřílek, jsem se domluvil s masérkou (nebudu jmenovat) za 1 000,-Kč. Už v průběhu mi lítalo hlavou, že jsem četl něco jiného o tantrické masáži, přečkal jsem. Za nějaký čas jsem zvolil jinou masérku, již za 1200,-Kč, Když mi nabídla i sex, byl jsem překvapen. Mám jinou představu o této masáži.Byl jsem zklamaný, protože opravdu chci prožít něco víc, chci vědět víc. Po půl roce jsem si řekl, že teda zkusím zavolat Adrianě a dám těch 1 900,-Kč. Dostal jsem konečně to, po čem jsem toužil.. Konečně jsem se dozvěděl jak mohu posílit své vzrušení, oddalovat ejakulaci, jak se věnovat ženě atd. Byla ochotná se mnou mluvit a odpovídala mi na všechny mé otázky, které jsem měl. Pomohla mi objasnit věci, kterým jsem nerozuměl z knihy.... Kdybych nebyl hlupákem, ušetřil jsem 2 200,-Kč a zklamání. Chlapi, kteří opravdu chcete poznat více než jen obyčejný sex, pak nešetřete, tak jako já, běžte za odborníkem hned. Adrianko, děkuji ti.

Pavel

Pomohu ...

Nebudu tě léčit, ale díky terapiím a kurzům ti pomohu najít cestu k osobnímu a partnerskému růstu i  samoléčení.
Každý z nás je svým nejlepším lékařem.