Smyslná celotělová masáž pro muže

Zastav se v tom každodenním shonu, odlož na chvíli povinnosti.
Odpočiň si a naber sil u celotělové smyslné senzuální masáže.
Můžeš prožít mnoho nového, poznat sílu doteku a nechat se unášet na vlnách vzrušení, které není vyčerpávající ale nabíjející. Můžeš se dotknout svého vlastního bytí a sjednotit tělo, mysl i duši.

Zastav a nadechni se, hluboce

Další videa na život s tantrou.

Pokud jsi vystaven stálému stresu a napětí, můžou přijít problémy s erekcí, s předčasnou ejakulací a prostatou. Díky tomu, že se naučíš plně relaxovat, pracovat se svou energií a tělem, budeš zvládat každodenní úkoly lépe a v klidu.

Tantrickou masáž můžeš vnímat jako masáž odpočinku a nabití energií, nebo může být pro tebe inspirací k dalšímu studiu a objevování sama sebe, sexuality, radosti, lásky, můžeš skrze ní vnést do partnerství novou vášeň, lásku a porozumění. Tantra masáž je ochutnávkou. Pokud tě osloví, můžeš do větší hloubky poznat cestu Tantry – svůj vnitřní svět a nalézt svou rovnováhu.

Pátek svátek

Když se objednáte v pátek mezi 10 - 14h získáte slevu 10% na Tantrickou masáž. Při objednání musíte říci: "Ranní ptáče dál doskáče."

Po masáži

Před třemi dny jsem prožil po čtvrté celotělovou smyslnou masáž, a přesto nejsem schopen popsat slovy, co jsme prožíval. Některé doteky nové jiné takové, jaké již znám a přesto jiné. Jak vzájemná důvěra mezi námi roste, tak větší prožitky mám. Ve chvíli kdy vstoupím do salonu, jsem v jiném světě. Okamžitě zapomínám na práci a vypínám myšlení. Je to jako bych se vrátil domů, do svého dětství, někam, kde to hluboce znám. U rituálu za mě padá vše ostatní. Jsem volný, jsem jen já a tvá energie. Žena a muž v jedné bytosti, tak dokážu splynout. Když si lehnu již plně se oddávám jen dotekům a nechávám tělo ať si dělá co chce. Občas se ocitnu mimo realitu. Nyní jsem byl na prérii a stádo koní běželo naproti mně – úchvatné. Hra sexuální energie, která jde nahoru a dolů, opět nahoru, opět klesá, vzrušení se rozlévá do celého těla, to je něco úžasného a přeji to všem mužům prožít. Tělo se mi chvěje, cítím tolik energie a vitality, že ji rozdávat chci. Prožívám „vyšší extázi“, kterou jsem nikdy předtím nepoznal a za to moc děkuji. Když jsi mi poprvé vysvětlovala práci s dechem a proč je tak důležitá, moc jsem těm slovům nerozuměl a nevěřil. Nyní již vím, o čem jsi mluvila, nyní již prožívám. Vždy je to pro mě čas radosti, neuvěřitelných pocitů a vjemů, splynutí a nabytí sil. Holky díky, že tyto doteky dáváte s láskou. Chlapy neváhejte a prožijte. Musíte ale opustit myšlenku, že si chcete jen "ulevit".

Zdeněk

Pomohu ...

Nebudu tě léčit, ale díky terapiím a kurzům ti pomohu najít cestu k osobnímu a partnerskému růstu i  samoléčení.
Každý z nás je svým nejlepším lékařem.