Poradenství v oblasti

sexuality
osobního vztahu 
partnerského soužití

Víte o tom, že....

  • pokud jsou nějaké problémy v sexu, odráží se to v celkovém životě člověka? 
  • jestliže jsou nesrovnalosti v intimitě, pak sexuální život neklape?
  • pokud odmítáme sex, odmítáme život?
  • jestliže jsou problémy v práci, pak osobní a partnerský život neklape? 
  • když máme trauma vyhýbáme se intimitě? 

A tak bychom mohli pokračovat dále. Máme-li v nějaké oblasti života nesrovnalosti, pak se to odráží v celkovém životě člověka. Vše je propojeno.  

Vy se ptáte, já odpovídám, společně hledáme cestu

Tápu v osobním životě, nevím jak dále? Bojím se znovu zamilovat? Jak zahojit staré rány a traumata? Proč nejsem šťastný/á? Nemám se rád/a? Odsuzuji se? Bojím se doteků? Nechápu sám/a sebe.

Nedosahuji orgasmu? Trpím předčasnou ejakulací? Partner odmítá sex? Nevěnuje mi pozornost? Vytratila se  vášeň, jde obnovit? Hádáme se často a nevím, jak z toho ven? Chybí mi intimita? Co mohu udělat pro to, aby po mě partner toužil? Jak mohu partnera změnit? Co dělat, když mě podvádí? Když mi lže?

Nevím proč nemůžu potkat správného partnera? Proč přitahuji  vždy "špatného" partnera/ku? Ptám se "Co dělám špatně?" Je něco na co si mám dávat pozor u nového partnera? 
Nechápu ženy. Nechápu muže. Nevím, jak a kde se dotýkat partnera. Jak na emoce ženy, atd.

JAK ŽÍT ŠŤASTNĚ, MILOVAT A BÝT MILOVÁN.

Možná máte někoho ve svém okolí, kdo si neví rady,
je zklamaný a neví jak dále.
Pak pomoci mu můžete zakoupením
Dárkového poukazu. 

Píšete mi a já děkuji.

Tápal jsem a ptal se sám sebe, proč mám tak špatný život. Díky otázkám, na které jsme musel odpovědět, protože Ajka se stále jen ptala a ne vždy ty otázky byli příjemné, jsem si uvědomil, kde jsem dělal chybu. Moc za to děkuji.

René

Poslední rozchod byl velmi bolestivý. Zanevřela jsem na muže, bála jsem se k nim přiblížit. Vyhýbala jsem se vztahům, neboť jsem se bála další bolesti. Přesto mé srdce volalo po lásce. Rok jsem s ním bojovala, až jednoho dne mi kamarádka dala číslo na Adriánu a řekla mi, že si mám k ní zajít. Hodila jsem papírek s číslem na poličku s myšlenkou, že nepotřebuji nějaké rady. Každý den jsem papír míjela a něco ve mě křičelo: "zavolej". Naštvaná sama na sebe jsem vytočila číslo. Ozval se milý hlas a já si domluvila termín návštěvy. Sedím a nevím, kde začít. Adri se usmívá a čeká. Dává mi prostor k tomu, abych sebrala odvahu a promluvila. Najednou ze mě začaly padat věty, řekla jsem všechno. Pozorně naslouchala. Když jsem domluvila nechala mi ještě čas k tomu, zda chci něco doplnit. Čas ticha, které mě trošku rozčilovalo. A je to zde; otázky na které jsem čekala. Začaly jsme postupně rozebírat má slova i myšlenky. Dvě hodiny rozboru mé osoby. otázka, odpověď, otázka..... Z počátku mě otázky rozčilovaly, ale pak jsem pochopila, proč se ptá. Díky nim, jsem si odpovídala na věci, nad kterými jsem nepřemýšlela. Adri mě vedla k mému Já. Děkuji za krásný začátek. Nyní k ni chodím již půl roku a mnoho se v mém životě změnilo. Pracuji na sobě každý den, dívám se na určité události s nadhledem. Dokonce mám již blízkého kamaráda se kterým trávím volný čas. Ještě se bojím plné intimity, ale vím, že společně (já, Petr a Adri) to zvládneme. Adri, chci ti touto cestou poděkovat za to, že jsi mi pomohla najít sebe sama, podívat se na věci z jiného úhlu, uvědomit si své silné i slabé stránky. Za to, že když jsem vzdorovala, nechala jsi mě v tom, uvědomit si, proč na mě "tlačíš". Dalo mi to hodně síly. Děkuji za návrat domů.

Renáta

Je mi 25 let. Hledal jsem odpovědi v oblasti sexuality a toho, jak udělat přítelkyni šťastnou. Našel jsem, dovednosti praktikuji, vše se rozvíjí výborně. Když něco ještě nevím, vím, kam se mohu obrátit. k tobě Adriáno. Děkui že tu po mě/nás jsi.

Tomáš

Cena a poptávka

Odměna: 

Jedinec   600,-Kč /hodina
       Pár   999,-Kč / hodina

Rychlejší domluva je telefonem: 739 564 720, neboť na emailu nejsem stále. 
Poptávkový formulář slouží výhradně k vyřízení konkrétního požadavku.
Vaše kontaktní údaje nebudou nikde evidovány ani jinak zpracovávány.