Pomoc, jsem impotentní

Přišel Jirka a spustil. „Mám problémy s erekcí, už se bojím i se s ženou milovat, často se vymlouvám a jestli to tak půjde dále, budu plně impotentní a jsem k ničemu. Žena si najde milence a manželství se mi rozpadne. Prosím tě, Ajko, pomoz mi. Vůbec nevím, co se se mnou děje, proč je erekce tak malá. Vždyť jsem byl tokej bejk.  Budu k ničemu.“ Vyhrkl na mě a u posledních slov měl svěšenou hlavu.

Povídám mu: „Uklidni se, nic se neděje. Zhluboka si dýchej a napij se.“ „Vše vrátíme do normálu a budeš muž, jak se patří. Žena ještě bude před tebou utíkat.“

Ze 100 „impotentních“ mužů je jen jeden plně impotentní. Těch 99 mužů si to myslí a bojí se toho.

Tím že si vytváří sami v sobě strach a domněnky, tak se jim také může dít. Již víme, že na co myslíme, to se nám děje.

Proč nemá muž erekci

 • Přepracování, nervy, stres, hádky
 • Vyčerpanost
 • Trauma, psychické ublížení – rozvod, šikana
 • Špatná strava
 • Žádný pohyb, špatná volba spodního prádla
 • Málo sexu, mnoho rychlého sexu
 • Neúcta k lingamu a k ženám
 • Ztráta přitažlivosti ženy
 • Ponižování od ženy
 • Ne – moc: cukrovka, vysoký tlak, dlouhodobý zánět v těle, zánět prostaty, nádory, úraz v okolí pánve a dolní části páteře, nervové onemocnění, horečky

Mnohé z těchto příznaků se dá odstranit, někdy je třeba zapracovat sám na sobě, přebrat si, co je pro mne důležité a co ne, naučit se odpočívat, vyléčit traumata, změnit pohled na sexualitu, naučit se pár lehkých cviků k posílení celé pánevní oblasti, poznat ženy a přijímat je takové jaké jsou, poznat a pochopit význam slova Úcta, naučit se naslouchat a milovat svůj penis, vyčistit své tělo od ne-mocí, najít radost ze života a erekce se vrátí sama. Tomu všemu se říká osobní rozvoj.

Nejen že se muži vrátí erekce do normálu, ale získá mnohem více – zdraví, lehkost, svobodu, jemnost, úctu a lásku ke sám k sobě, k ženám a světu.

Takže pánové, pokud se vám stane, že penis nějak selhává, nečekejte až dojde k nejhoršímu. Začněte řešit ihned. Začněte odpočívat, podívejte se do sebe, co děláte špatně (já vím, že muži neradi slyší, že něco dělají špatně, ale zkuste to, neubyde vás), napravte to, nebo vyhledejte kouče osobního rozvoje a také můžete zavolat mé maličkosti.

Tak jako u Jirky – mnohé napravíme. Adriána:  739 564 720.

Email od Jirky po 28 dnech

Ahoj Adri, tak podávám hlášení

 • Medituji už i při čištění zubů, je to úžasné být v přítomnosti, více si všeho užívám a čas jako by se zpomalil. Stihnu i více věcí.
 • PC svaly cvičím každý den poctivě 100x a už jsem měl vzrušení.
 • Mluvím se svým penisem a více ho cítím. Víš co, je to úžasné.

Moje žena mi ve všem pomáhá. Řekl jsem jí všechno, co jsi mi doporučila u sexuálního aktu. To dýchání velmi pomáhá a Velký tah také. Vnímám, že i vztah jde tak nějak do hloubky. Vždy se moc těším na to, až budu s Martou v intimním sblížení a myslím si, že ona také.

Jen jednou za ten měsíc se mi stalo, že erekce nepřišla, tak jak jsem chtěl. Hned jsme zvolnili, udělali jsme si partnerský rituál Uvolnění do přítomnosti a hádej co se stalo? Ty to víš, ale stejně ti to napíši – ten můj malý se probudil k životu a byl jako mladý topol. Milování bylo krásné.

Tak zatím vše a těším se na příští návštěvu. S pozdravem Jirka.

Tagy: