Masáž pro ženy nebo mapování

Dostávám časté dotazy jestli zvolit tantrickou masáž nebo vaginální mapování.

Tantrická masáž

Ženy si u tantra masáže odpočinou, nabijí se energií, spojí se se svými emocemi, probudí svou ženskou přirozenost a ukotví se ve svém středu. Ponoří se a uvolní do své vlastní sexuality a intimity, v lehkosti a s největší úctou si vychutnají svou vrozenou rozkoš.
Tantra masáž doporučuji ženám, kterým chybí doteky, jsou singl a touží po blízkosti. Ženám, které touží být opečovávány, hýčkány a potřebují vědět, že tato jejich touha je přirozeností. Ženám, které potřebují zjistit jaké to je, když se jich někdo dotýká po celém těle, aniž by ten někdo očekával sex. Ženám, které potřebují zjistit, jak jsou na tom se svou ženskostí; jak vnímají své tělo, svou joni, emoce a jaká traumata se ukrývají v podvědomí.

Vaginální mapování

Doporučuji ženám, které cítí nebo vědí že mají ukryt někde nějaký problém či zranění. U mapování se snažíme odkrýt zranění, uvolnit ho a vyčistit tak, aby ženu již neobtěžovalo. Zde pracujeme skrze tělo více do hloubky a jsme zaměřeni na odstranění, na transformování toho, co brání v plném prožívání krásného ženského života.