Pravidla při tantra masáži

No jo, zase nějaká pravidla. Máme jich dost kolem sebe a také ukrytých v sobě. Tyto pravidla pouze navádí k zamyšlení a vytvoření vzájemné úcty. Děkuji všem, kteří respektují naše přání.

Pár základních pravidel
U tantra masáží jde o citlivý a úcty plný přístup k vašemu tělu i duši. Tímto přístupem se samozřejmě hluboce otevírá naše srdce, které je lehce zranitelné. Tak jako my si dáváme pozor na každičký dotyk či slovo, jelikož si uvědomujeme, že jde o velmi citlivý přístup, tak i vás prosíme, aby jste projevovali podobnou úctu k nám.

I když doteky přijímáte pouze vy, v mnoha případech se dotýkají i nás samotných. Proto je nemusíte oplácet.

Celotělová smyslná masáž je pouze pro vás samotné. Jestliže se začnete masérky (maséra) dotýkat a ptát se, co prožívá, nemůže se pak plně soustředit na láskyplné doteky, které touží předat jak nejlépe umí.

Hygiena
Masérka (masér) pečuje o čistotu svého těla a rukou. Před každou masáží si ruce omývá antibakteriálním mýdlem a desinfekcí. Pečuje tak o vlastní i vaše zdraví. Totéž prosí od vás. Sprcha, mýdlo, ručník jsou k dispozici. Jestli-že má masérka (masér) poraněnou kůži na rukou, používá vinylové rukavice. Rukavice se používají vždy u anální masáže. U masáže pohlaví podle potřeby. Rukavice jsou také vhodné u masáže ženy, kdy dochází ke kontaktu se sliznicí. V případě vašeho přenosného kožního onemocnění, (zánět, plíseň) prosím informujte masérku, aby nedošlo k ohrožení něčího zdraví.

Při masáži se setkáte s hlazením králičí kůže a pštrosím peřím, jezením jahod, hroznovým vínem aj. pochutin, pokud máte na něco alergii, nezapomeňte masérku informovat! Ručníky a roucha jsou vždy čerstvě vyprány.