Je masér při masáži nahý? A co diskrétnost?

U první masáže máme kolem pasu zavázaný šátek. Pokud již vznikne důvěra mezi námi, tak není problém, ať je i masérka nahá. Diskrétnost je vždy na místě, z naší strany musí být zachována. Proto také v referencích píši jen jména.

Tantrické masáže jsou ještě stále nepochopeny a také různě zneužívány. V naší společnosti ještě nejsme tak vyspělí, že bychom sexualitu považovali za úplně normální a přirozenou. Je už konečně čas toto změnit (a mění se). Pokud má někdo odvahu se přidat k nám, kteří dokáží mluvit o sexu otevřeně, rádi jej přivítáme. Můžeme spolu nahrát jeho pocity z masáže a zveřejnit na stránkách, nebo může napsat své dojmy na email s plným jménem a bydlištěm. Není se za co stydět. I Bůh říká : “milujte se a množte se”. Kdyby se styděl, asi by nebyl nikdo z nás na světě.

Díky pochopení vyšší sexuality, díky tomu, že o ní budeme otevřeně mluvit a přijímat jí, můžeme odstranit mnoho problému týkajících se sexu – znásilnění, obtěžování, zneužívání, zloby, strachu, nenávisti, zabíjení… atd.