Jak dlouho bude trvat než budu mít orgasmus bez ejakulace?

Na tuto otázku není jednoznačná odpověď. Každý z nás je jedinečný a jinak vnímavý. Záleží jen na Vás, jak moc jste ochoten se cvičení věnovat. Když se budete řídit pokyny a pravidelně provádět cvičení a rituály, může nastat změna za měsíc nebo 6 měsíců, to opravdu nevím. Vy sám si řídíte svůj život, svou spokojenost, svou extázi, své štěstí. Já jen ukáži cestu, kam dojdete a za jak dlouho, už záleží na Vás.

Velmi často se mě muži ptají, jestli je dobré vůbec neejakulovat a že si to neumí představit.

Orgasmus a ejakulace jsou dvě rozdílné věci. Nemusíme vždy ejakulovat a přesto můžeme mít orgasmus. Píši “my”, neboť i ženy mají ejakulaci. Prosím, je třeba si uvědomit, že když se někde mluví nebo píše, že muž nemá mít ejakulaci, neznamená to, že již nikdy nemá ejakulovat. Je to jeho rozhodnutí, zda ano nebo ne. Nesetkala jsem se, že by měl někdo problémy, když nemá ejakulaci. Pokud je tělo plné, tak si vždy poradí a ejakulát samo vyloučí z těla.

Já vřele doporučuji naučit se vyšší sexualitě, navrací muži zdraví a vitalitu. Ze zkušeností (z praxe) vím, že muži, kteří se věnují poznáváním sami sebe, tak potvrzují, že se cítí mnohem lépe, nejsou nemocní, více zvládají překážky, jsou vnímavější k sobě, partnerce i okolí. jejich vztahy a život se mění k lepšímu.
Mnoho informací i prožitků získáte také na semináři “Joni a Lingam” pro jednotlivce i páry, nebo na semináři “Intimní hry” ten je pouze pro páry.