Příběh Jolany

Pěkný den Adri.
Napíši ti příběh, který dej určitě na stránky, ať si jej mohou ženy přečíst.
Měla jsem mnoho problémů, vnitřních strachů. Před několika lety jsem prožila znásilnění ve svých 25letech. Chodila jsem k psychiatrovi, ale vůbec mi to nepomáhalo, stále jsem se jen šťourali v tom samém. Možná i tím, začala vznikat větší a větší nenávist k mužům. Říkala jsem si, že to není dobře, že přeci se musí najít něco, co mi může pomoci. Vyhledala jsem si nějaké semináře ohledně osobního růstu, byla jsem na konstalacích, na víkendu s anděli, u kartářky, na automatické kresbě. Neříkám, že mi nic nepomohlo, vždy jsem odcházela uklidněná s větším pochopením, ale stále to nebylo ono. Stále ve mě byla zlost, vztek, nenávist k sobě i mužům. Byla jsem zoufalá a ještě k tomu se přidaly problémy se záněty vagíny. Už jsem se začala na dobro smiřovat se svým osudem – budu sama, stará protivná ženská.

Jednoho večera jsem se znuděně dívala na telku a přepínala programy. Přepla jsem na Barrandov a zaujal mne pořad – Intim s Heidi Janků, kde mluvili o terapii pro ženy, pod názvem Vaginální mapování.
Začala jsem přemýšlet, jestli ještě nezkusit tuto terapii. Rozum mě brzdil po všech těch zkušenostech, ale něco uvnitř mě křičelo : ” běž, běž”. Zapnula jsem si noťas a začala hledat více informací o vaginálním mapování. Našla jsem Prahu, ale tu má nějak z ruky, když jsem z Frýdku. Brouzdala jsem dále a spatřila stránky na tantrické masáže Havířov, Ostrava. Vklouzla jsem do nich a četla.

A teď i pro tebe.
A tak jsem našla tebe Adriánko, byla jsi mi už na fotce sympatická a já se rozhodla ještě jednou vejít naplno do svých strachů.
Když jsem přišla na první sezení, uvítal mě tvůj úsměv, pěkné přivítání, nabídka čaje a povídání. Po chvilce jsem cítila uvolnění a plnou důvěru. Sama jsem se rozhodla, že je již čas vstoupit do svého těla. Odešli jsme do pěkné místnosti, která voněla a já si lehla plná očekávání, co se se mnou bude dít. Tvůj první dotyk, byl velmi uklidňující a já cítila, jak se vnitřně uvolňuji. Spustili se mi slzy, ještě dříve než jsem cokoli mohla říci. Tolik lásky jsem ještě z nikoho necítila. Jemně s klidným slovem jsi mě vedla celou mou první cestou, novou zkušeností. Domů jsem dojela plná vřelosti, dojmů, slz a přesto vnitřního klidu. I další dny byli překvapivě klidné a vyrovnané. Cítila jsem se krásná.
Při druhém setkání, po týdnu ( už jsem se velmi těšila), opět tvůj úsměv, čaj a povídání o tom, co se událo za ten týden. “Domácí úkol” jsem splnila a byla jsem odměněna pochvalou, to bylo pěkné. Pak mapování, při kterém jsem již byla uvolněnější, věděla jsem, co mě asi čeká. Vyplouvali na povrch zážitky, které jsem již dávno zapomněla, opět mnoho slz, mnoho pěkných slov, mnoho trpělivosti a z tvých rukou mnoho lásky. A dny po mapování – v práci si všimli, že jsem nějaká jiná, zářivá a klidnější. už jsem i jemně laškovala s kolegou, což jsem předtím nemohla. Maličkosti, ve kterých rostla má sebedůvěra – jako třeba úsměv na cizího muže.

Po 14dnech třetí návštěva, třetí mapování. S úžasem jsem přijímala to, že začínám cítit svou joni, začínala se probouzet. Opět domácí úkol, který jsem plnila, tak jak jsi řekla. Domácí úkol – je to jako ve škole. A vlastně jsem v ní byla, ve “Škole potěšení a sebepřijetí”.
Po 5 návštěvě, jsem dosáhla vytouženého orgasmu, který přišel úplně sám aniž bych jej očekávala. mé tělo reagovalo na každičký malý dotek. Byla jsem velmi šťastná. Po několika letech jsem cítila rozkoš.

A můj život se začal hodně měnit. Teď ti píši s odstupem půl roku. V létě jsem si neuměla představit, že mohu být tak šťastná. Mám novou práci, která mě baví. Jsem sama sebou, více si věřím. Dokáži říci ne, když se mi něco nelíbí. Jen ještě pracuji na vztahu s maminkou, té je někdy těžko říci ne.
A nejúžasnější na tom všem je – mám přítele, již tři měsíce a v milování jsem otevřená. Jsem šťastná a moc,moc ti děkuji za vše, co jsi pro mě udělala. Nemám ani slova,kterými bych vystihla své díky. Vím, že ty víš a cítíš se mnou.

Adrianko děkuji a přeji ti z celého srdce, aby jsi ještě dlouho mohla být nablízku těm, kteří tě potřebují, tak jako já.
Milé ženy, ty které to budete číst – pokud máte nějaký problém spojte se s Adriankou, určitě společně najdete řešení. Nebo máte kamarádku, která se trápí, neváhejte a kupte ji třeba poukaz na vaginální mapování. mohu opravdu a s klidným srdcem říci – je zde pomoc a všechny můžeme být šťastné, zasloužíme si jen to nejlepší.

Děkuji tobě Adri a všem ženám.
S velkým pozdravem Jolana Strýková, Velká Polomi
“Vaginální mapování je úžasná terapie”.

Tagy: