Vaginální mapování

Hluboké ukotvení ve svém středu

Při této terapii se žena vědomě propojuje se svými pocity, které jsou nashromážděné v intimní oblasti.

Osobně i ze své praxe vím, že některá místa na joni i okolo ní, jsou necitlivá, některá plná potěšení, jiná plná různého druhu emocí: smutek, zloba aj.

Vaginální mapování je úžasná terapie, která navrací ženu zpět k sobě samé.

Víc lásky, pochopení ... 

Ženy často ve svém srdci cítí, že chtějí v životě i v intimní oblasti prožívat VÍC. Víc lásky, víc pochopení, víc radosti, víc vášně, víc milování... V knihách, článcích a příručkách pro zlepšení sexuálního života se většinou setkáme s technickými návody, které však z intimního života činí spíše sportovní výkon. My ale toužíme po naplňujícím milování a blaženosti. Je třeba si uvědomit, že cesta k prohloubení ženské sexuality nevede skrze silnější stimulaci.
Cestou k ženskosti, k té krásné jemnosti a lásce, je  cesta pochopení, naslouchání vlastnímu tělu, odstranění starých i nových bolestí a traumat a nastolení nových vlastních pravidel, sebeúcty, sebepoznání tak, aby  každou z nás vedly k radosti, lásce a spokojenosti.

Kde terapie pomáhá?

Bloky, traumata
Hluboce uložená, dávná zranění i současná. Traumata emocionální, psychická a fyzická. 

Porod
Po porodu se náš sexuální život může změnit.U některých žen se zralost sexuality prohloubí. Z větší části u žen dochází po porodu k rapidnímu snížení chuti na sex a délka tohoto období mnohdy přesahuje pověstné šestinedělí, může se jednat o měsíce i roky, kdy se partnerům nedaří vrátit do příjemného prožívání intimity, jaké milenci znali před porodem.
Vagína ženy je po porodu většinou zraněná, někdy natržená nebo chirurgicky nastřižená a bolavá. Tato zranění a jizvy brání ženě prožívat intimní chvíle s potěšením a otevřeností. Vagína je bolestivá.
Po narození miminka se také mění životní styl obou partnerů. Maminka i tatínek jsou více unaveni, mají novou zodpovědnost, spánek a odpočinek je menší, partner může ženu vnímat jako matku a zapomenout, že je i milenka a žena. Tím může dojít k ochabnutí milostného života, sex je odsunut do pozadí. Přichází strádání.

Obrňování

Ženské pohlaví je receptivní a přijímající, proto má tendenci v sobě shromažďovat a ukládat si různé druhy prožitků, příjemných i bolestivých. Pokud žena prožila bolestivé zkušenosti - znásilnění, nechtěný sexuální styk, gynekologické zákroky, porody apod. - přirozenou reakcí je “necítit a zamrznout” říká se také “obrňování genitálií a těla”. Toto “obrňování” může také vznikat, když žena (i muž) uslyší vtipné poznámky, zraňující slova, nepěkný pohled ve chvílích, kdy jsme otevřené a zranitelné. Aniž si to uvědomujeme, tělo zaznamená bolestivý pocit, který jsme nevyjádřily. Naše duše i tělo je zraněné.

Podvědomě se ve vztahu bráníme prohloubení intimity. Určité části těla nereagují na dotek. Pokud je “obrnění” uloženo v intimní oblasti, necítíme plné uvolnění, otevřenost, slast a rozkoš. I když se dotýkáme vagíny – joni, můžeme vnímat nepříjemné pocity a bolest. S tím spontánně souvisí snížená chuť k milování.  Naučíme se případně rychlému, dynamickému sexu a vnímáme jej jako jedinou variantu. Následně může přijít pocit (který samozřejmě skrýváme), že partner není dost vnímavý, že nemá na nás čas nebo si namlouváme, že nejsme hodni lásky a intimity. 

Strachy

Doteky, intimita a sexualita nás provází od počátku zrození, již v lůně maminky. Vše je přirozené. Jestliže nás provází obavy z intimity a strachy z doteků, pak asi není něco v pořádku. Tyto obavy mohou pocházet již z raného dětství, z dospívání či dospělosti. Terapie mapování pomáhá tyto bloky odstranit. 

Jestli-že máš v sobě mnoho bolesti a strachů, a toužíš se jich zbavit, pak přistupuj k sobě pomalu, s láskou a trpělivostí. Na začátek si můžeš vybrat Poradenství, kde budeme pracovat na rozumové úrovni; najdeme odkud problém a strach pochází. 

Pak přistup k dalšímu kroku  tím je práce na těle skrze Dotekovou terapii. Pracuje se s energií a vynořují se emoce.

Až se budeš cítit na vaginální mapování, pak jej zvolíš. 

K vlastní změně je potřeba pracovat na všech úrovních - mysl, emoce, tělo. 

Jak terapie probíhá?

Vaginální mapování je citlivý postup, který vede k znovunavrácení citlivosti vaginální tkáně a celého těla, uvolňuje z paměti buněk traumata, a tím dochází k léčení.

K masáži se používá ricinový olej. Terapeut se velmi pomalu a vědomě dotýká jednotlivých bodů vaginálních stěn. Tento dotek umožňuje odplavit z tkáně nahromaděnou bolest (fyzickou i psychickou), která při milostném styku způsobuje necitlivost a často i celou škálu nepříjemných emocí. Nepříjemné prožitky se postupně odplavují z těla, za jemného vedení terapeuta. Takto lze vyčistit často i dávno zapomenuté vzpomínky a situace, které nás zranily již dříve, ovšem zůstaly uložené hluboko v těle.

Během masáže je žena vlídnými slovy pobízená k tomu, aby se pokusila vyjádřit pocity, které se objevují v místě doteku. Pro zdárný průběh terapie je důležité, aby žena nalezla skutečné pocity. Tímto společným postupem se probouzí paměť a moudrost jejího těla a uvolňuje se to, co je v těle „uzavřené“. Možná to byly prožitky tak bolestivé, že bylo lepší je nevnímat. Možná sis zakázala něco cítit a procítit, protože se to v danou chvíli nehodilo.
Jenže tím, že pocity potlačíme, nezmizí, zůstávají nevyjádřené, uložené uvnitř a vytváří všudypřítomnou hladinu stresu a napětí.

Co se stane po mapování

Když se nám nedostává lásky našim ženským způsobem, vyhýbáme se intimnostem. Tak je to také se zraněním. když máme uložená traumata v oblasti jóni, pak se vyhýbáme intimnostem. Když vstoupíme na cestu oživení a vyléčení bolesti v pánevní oblasti, pak přichází oživení, napojíme se na vlastní střed, čerpáme z něj moudrost, ženskou energii a sílu, jsme krásnější a vášnivější, hodně věcí nám jde od ruky, cítíme radost ze života, prožíváme si milování a blízkost partnera. Záříme do okolního světa, jsme svůdné, milující, naplňující a krásné ženy, matky, milenky i čarodějky. 

Jsi taková jaká chceš být, jsi opravdová. 

Nebudu ti nalhávat, že přijdeš jednou na Vaginální mapování a celý život se ti změní. Někdy je třeba přijít víckrát, doma pak na sobě každý den pracovat, udržovat si svou vášeň a lásku sama k sobě.

Možná budeš muset projít slzami, vztekem i hněvem. Možná budeš potřebovat nějaký čas pro sebe sama, ale věřím, že to dokážeš a dojdeš k vnitřnímu klidu a míru.

V doplnění ženské síly a moudrosti ti také pomůže scházet se se ženami, které jsou na své vlastní cestě a sdílet s nimi, podporovat se v růstu a ještě více se stát krásnější a silnější ženou Bohyní. Najdi si svůj Kruh žen a dopřej si to, co ti muž nemůže dát.

Neboj se mě kontaktovat

Pomohla jsem již desítkám žen najít uvolnění a zlepšila jejich vztahy.
Klidně mi napiš nebo zavolejte. Pokud jsi se již rozhodla pokračujte v objednávce.

Cena vaginálního mapování

První setkání trvá vždy nejméně 2 hodiny. 
Jestli budeme déle záleží na tom, co Tě trápí, co potřebuješ vyřešit či změnit. 
Vždy je rozhodnutí jen a jen na TOBĚ samotné.  

Pokud si nejsi jistá podívej se do části často kladené otázky nebo mne kontaktuj na tel.: 739 564 720.

1. návštěva - 2 hod.
První návštěva trvá nejméně 2 hod. Další započatá půl hodina 450,- Kč.
2 100 Kč 
2. návštěva - 2 hod.
Druhá návštěva trvá 2 hod. Další započatá půl hodina 450,- Kč.
2 000 Kč
Každé další setkání - 1h
Je-li nutná další návštěva.
1 000 Kč
Partner u mapování - 2h.
Přítomnost partnera = přínosem pro vztah. Každá další hodina 900,-Kč.
1 500 Kč

 Odeslat poptávku

Rychlejší domluva je telefonem: 739 564 720, neboť na emailu nejsem stále. 
Poptávkový formulář slouží výhradně k vyřízení konkrétního požadavku.
Vaše kontaktní údaje budou zpracovány dle zásad Ochrany osobních údajů.

 

Moc tě zdravím krásná Ajko, za včerejšek bych ti chtěla hrozně moc poděkovat, napsat něco, co jsem zažila a pořád to v sobě cítím, ale je to slovy nepřenosné, to víš... Pokora a láska, snad jen tohle se dá napsat. Jsem hrozně ráda, že mne všechno v životě přivedlo až k tobě a tím i k sobě. DĚKUJI! Určitě se hlásím na seminář "léčivá síla doteku" a to i s dcerou. Dnes, více než kdy jindy cítím její bloky v těle a myslím, že tato cesta jí v tom hodně pomůže.
Jana
Vaginální mapování, jak jsem se dostala za Adrianou? Máte někdy ten pocit, že potřebujete něco zažít a vyzkoušet? Pak si začnete zjišťovat informace, číst a dovídat se stále více. Pak ze dne na den se objeví ve vzduchu příležitost, kdy si řeknete, ano, teď je ten správný čas na naše setkání. A v čem mi Adriana otevřela oči? Že vztahy lze prožívat i jinak, když k nim člověk přistupuje s otevřeností a je si vědom, jak se cítí a co chce, prvně pro sebe a poté to umět sdělit i partnerovi. Stále se učím na našich setkáních brát život s větším nadhledem, ale především ohledem k sobě i mým blízkým. Když dojde k zastavení a propojení mne samotné s tím, jak se cítím, můžu brečet, křičet, smát se, zlobit se a více prožívat život. Je to v pořádku. Děkuji Ti.
Adél
Procítit své vlastní tělo, setkat se s vnitřním zraněním a léčit jej, je pro mne velkým zážitkem. Vědomé setkání s hluboce uloženou bolestí, vynést ji napovrch, prožít se slzami je skrze vaginální mapování velmi lehké a povznášející. Měla jsem obavy, co se bude dít, ale tvá přítomnost a láska k ženě, kterou jsi vlastně viděla poprvé, mne dovedli ke klidu a oddání se sobě i tobě. Mou důvěru sis zasloužila velmi rychle a to se tak často nestává. Děkuji ti znovu za všechno co jsi mi předala, za to, že mohu opět být sama sebe a prožívat své vlastní vzrušení a vášeň.
Iva
Ahoj Ajo, před pár měsíci jsem k tobě přisla se zvědavostí a dychtivostí po rozšíření obzorů. Moc se mi líbilo naše počáteční povídání a myslím, že už jen to samo o sobě mi moc dalo. Líbí se mi, že nepodbízíš zákonitou pravdu, jen navrhuješ a naznačuješ, co by člověk mohl zkusit. Samotné mapování bylo samozřejmě emočně náročné, jak první, tak to druhé. Obojí byly jiné. Týden po mapování jsme se s přítelem milovali a byla jsem vlhká už od prvních polibků! Přišlo mi to naprosto neuvěřitelné! A intenzita milování se od té doby jen zvyšuje. Zažala jsem na sobě daleko více pracovat, vzdělávat se, zpomalili jsme, začali jsme více dýchat a vím, že je toho ještě daleko více co můžeme odhalit. Jsi můj iniciátor, jsem vděčná nejen tobě, ale i sobě, že jsem sebrala odvahu přijít. Moc podobnou sexuální sebereflexi doporučuji kamarádkám, doopravdy mi to prohloubilo celý vztah a mám pocit, že jsem hluboce zamilovaná 🙂 Moc oceňuji tvoji práci a práci všech tobě podobných žen, které na tento svět přišly jako takové "kněžky" a pomáhají ostatním s jejich sexuální energií.
Alena

Pomohu ...

Nebudu tě léčit, ale díky terapiím a seminářům ti pomohu najít cestu k samoléčení.
Víš, ono každý z nás je svým nejlepším lékařem.

Může tě zaujmout.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video